Borik se vratio!

Vijesti
Sportska dvorana „Borik“ Mapa

Podijeli

„Monting Teslić” i „Kort marketi GTI” drugu godinu uzastopno igraće u finalu turnira u malom fudbalu „Borik 2019“ u seniorskoj konkurenciji. Ovo je epilog odigranih polufinalnih mečeva u kojem su Teslićani savladali „AM sport” sa 3:0. Junak ovog duela bio je dvostruki strijelac i ujedno golman Darko Milanović, a jednom se u strijelce upisao Slobodan Rajčević.

U drugom polufinalu ekipa „Kort marketi GTI” je poslije penala eliminisala „Ekstra prom” Gornji Buletić (4:3, u regularnom vremenu bilo je 1:1). Tim iz Gornjeg Buletića stekao je prednost preko Slaviše Maksimovića već u 4. minutu susreta. Deset minuta kasnije raspoloženi Antonio Sekulić postigao je pogodak za izjednačenje, 1:1 i pošto više nije bilo promjene rezultata pristupilo se izvođenju penala. Za „Kort markete GTI” pogodili su Aleksandar Munjiza i Anotnio Subotić, a za poražene jedini siguran bio je Aleksandar Vučić. Slaviša Maksimović je promašio, dok je udarac Dejana Zarića odbranio golman Marko Gavrić.

Uzbudljivo je bilo na parketu, ali i na tribinama. Najveću moguću ocjenu osim igrača dobila je i publika. Prepune tribine, vatreno navijanje i uživanje u malom fudbalu- najljepša je slika koja se mogla poslati iz banjalučkog hrama sporta u polufinalnoj noći.

Kompletni rezultati mečeva odigranih u ponedjeljak, 23. decembra:

Polufinale (veterani +50): Market AS – Opstanak 4:1 (Š. Dubravac 2, Lipovac 1, Simić 1 – Đukić 1).

Četvrtfinale (seniori): Monting Teslić – Kafe bilijar klub Kajak 5:2 (Mirković 2, Vukadinović 1, Džombić 1, Aleksić 1 – Lolić 1, Raspudić 1), Kort marketi GTI – Grant Thornton 4:0 (Sekulić 2, Ivanagić 1, Ćubel 1).

Polufinale (veterani +35): Dekor – Autokomerc VS 3:6 (Popović 1, Radujković 1, Puač 1 – Stanivuković 4, Railić 1, Šteković 1), Baloko Laktaši – „Bojan Milošević Borac 83“ 1:5 (Vranješ 1 – Anđelić 2, Janković 2, Kostić 1).