Наградна игра – Гледамо Европско првенство у Ресторану „Борик“

Вијести
Ресторан Борик Мапа

Европско првенство у фудбалу, одржаће се од 11. јуна до 11. јула 2021. године.

Утакмице првенства ћемо гледати у башти ресторана „Борик“ уз наградне игре за посјетиоце ресторана.

Главна награда су производи Витинке у количини која је једнака вашој тежини!

За главну награду потребно је погодити побједника Европског првенства и најбољег стријелца.

Учествовати за главну награду можете до 29. јула (закључно са утакмицама осмине финала). Да бисте учествовали потребно је на рачуну из ресторана „Борик“ у току првенства на полеђини написати која ће репрезентација освојити Европско првенство у фудбалу 2021. године и који фудбалер ће бити најбољи стријелац, те уз личне податке (име, презиме, телефон…) рачун убацити у кутију за наградну игру.

Осим тога, потребно је да поставите фотографију из ресторана на друштвене мреже (фб, инстаграм) обавезно тагујући Спортски центар „Борик“ (@scborik) или Ресторан „Борик“ (@restoranborikbl)

Уз главну награду сваки дан првенства ћемо извлачити дневне награде.

 

Распоред утакмица Европског првенства у фудбалу које ће се одржати од 11. јуна до 11. јула 2021. године.

ГРУПА А: (Италија, Швајцарска, Турска, Велс)
1. коло – 11. јуна (Рим)
21:00 Турска – Италија
1. коло – 12. јуна (Баку)
15:00 Велс – Швајцарска
2. коло – 16. јуна:
18:00 Турска – Велс (Баку)
21:00 Италија – Швајцарска (Рим)
3. коло – 20. јуна:
18:00 Швајцарска – Турска (Баку)
18:00 Италија – Велс (Рим)

ГРУПА Б (Белгија, Русија, Данска, Финска)
1. коло – 12. јуна:
18:00 Данска – Финска (Копенхаген)
21:00 Белгија – Русија (Ст Петерсбург)
2. коло – 16. јуна:
15:00 Финска – Русија (Ст Петерсбург)
2. коло – 17. јуна:
18:00 Данска – Белгија (Копенхаген)
3. коло – 21. јуна:
21:00 Русија – Данска (Копенхаген)
21:00 Финска – Белгија (Ст Петерсбург)

ГРУПА Ц (Украјина, Холандија, Аустрија, Сјеверна Македонија)
1. коло – 13. јуна:
18:00 Аустрија – С. Македонија (Букурешт)
21:00 Холандија – Украјина (Амстердам)
2. коло – 17. јуна:
15:00 Украјина – С. Македонија (Букурешт)
21:00 Холандија – Аустрија (Амстердам)
3. коло – 21. јуна:
18:00 С. Македонија – Холандија (Амстердам)
18:00 Украјина – Аустрија (Букурешт)

ГРУПА Д (Енглеска, Хрватска, Чешка, Шкотска)
1. коло – 13. јуна:
15:00 Енглеска – Хрватска (Лондон)
1. коло – 14. јуна:
15:00 Шкотска – Чешка (Глазгов)
2. коло – 18. јуна:
18:00 Хрватска – Чешка (Глазгов)
21:00 Енглеска – Шкотска (Лондон)
3. коло – 22. јуна:
21:00 Хрватска – Шкотска (Глазгов)
21:00 Чешка – Енглеска (Лондон)

ГРУПА Е (Шпанија, Пољска, Шведска, Словачка)
1. коло – 14. јуна:
18:00 Пољска – Словачка (Даблин)
21:00 Шпанија – Шведска (Билбао)
2. коло – 18. јуна
15:00 Шведска – Словачка (Даблин)
2. коло – 19. јуна:
21:00 Шпанија – Пољска (Билбао)
3. коло – 23. јуна:
18:00 Словачка – Шпанија (Билбао)
18:00 Шведска – Пољска (Даблин)

ГРУПА Ф (Њемачка, Француска, Португал, Мађарска)
1. коло – 15. јуна:
18:00 Мађарска – Португал (Будимпешта)
21:00 Француска – Њемачка (Минхен)
2. коло – 19. јуна:
15:00 Мађарска – Француска (Будимпешта)
18:00 Португал – Њемачка (Минхен)
3. коло – 23. јуна:
21:00 Португал – Француска (Будимпешта)
21:00 Њемачка – Мађарска (Минхен)

ОСМИНА ФИНАЛА
26. јуна (Амстердам), 18:00 А2 – Б2
26. јуна (Лондон), 21:00 А1 – Ц2
27. јуна (Будимпешта), 18:00 Ц1 – 3 Д/Е/Ф
27. јуна (Билбао), 21:00 Б1 – 3 А/Д/Е/Ф
28. јуна (Копенхаген), 18:00 Д2 – Е2
28. јуна (Букурешт), 21:00 Ф1 – 3 А/Б/Ц
29. јуна (Даблин), 18:00 Д1 – Ф2
29. јуна (Глазгов), 21:00 Е1 – 3 А/Б/Ц/Д

ЧЕТВРТФИНАЛЕ
2. јула (Ст Петербург), 18:00 (Ф1 – 3 А/Б/Ц) – (Д2 – Е2)
2. јула (Минхен), 21:00 (Б1 – 3 А/Д/Е/Ф) – (А1 – Ц2)
3. јула (Баку), 18:00 (Ц1 – 3 Д/Е/Ф) – (А2 – Б2)
3. јула (Рим), 21:00 (Е1 – 3 А/Б/Ц/Д) – (Д1 – Ф2)

ПОЛУФИНАЛЕ
6. јула (Лондон), 21:00
7. јула (Лондон), 21:00

ФИНАЛЕ
11. јула (Лондон), 21:00

Оцијените овај чланак?

5 / 5. 1

Подијели